• +90 232 486 68 44
  • info@alkomaluminyum.com.tr

Hizmetler

Hesaplama & Teklif

Hesaplama & Teklif

Alkom Teknik Ekibi maliyet tahmininde ekonomik verimliliği kontrol eder ve müşterilerini korumak adına maliyetlere karşı, her türlü teknik olasılığı göz önünde bulundurur. Ekibimiz hem teknik hem de işletme yönetimi açısından geniş bir bilgi birikimine sahiptir.

Tasarım & Planlama

Tasarım & Planlama

Alkom Mimari Ekibi yer aldığı projelerde planlama ve tasarım departmanı için en son yazılım sistemleri ve prosedürleri uygulamaktadır. Malzeme tedariki, detaylı tasarım, iş hazırlığı ve inşaat lojistiği gibi ek süreçler profesyonelce koordine edilir ve uygulanır.

Test & Modelleme

Test & Modelleme

Alkom Cephe Sistemleri proje üretimine başlanmadan önce prototipler ve maketler kullanılarak hesaplanır ve test edilir. Cephe Sistemleri, şantiyede hazırlanan özel bir bölümde, bir test standında veya bir test enstitüsünde monte edilen orijinal boyuttaki numunelerle test edilir. Cephe Sistemleri, gerekli olan incelemeler, yük testleri, sınıflandırmalar ve onaylardan sonra montaj edilir.

Üretim

Üretim

Alkom Üretim Ekibi son teknoloji üretim parkurunda alüminyum, çelik, kompozit, cam ve doğal taş malzemelerini işlemektedir. Malzemelerin üretilmesinde ortaya çıkan kusursuzluk, ekibimizin tecrübe ve deneyimine dayanmaktadır. Alkom Üretim Ekibi, son sistem CNC makineleri ile kaliteli, onaylı ve projeye uygun olarak cephe elemanları, pencereler, kapılar ve kompozit paneller üretir.

Montaj

Montaj

Montaj planlanması yapılırken, şantiye lojistiğinden montaj süresine kadar her detay ekiplerimiz tarafından hesaplanıp, zaman tasarrufu sağlanmaktadır. Alkom Montaj Ekibi, montaj planlama aşamasında olası sorunları belirleyerek, en etkili ve en güvenli kurulum prosedürünü belirleyip ve sorunsuz şekilde ürün montajını tamamlar.

İletişime Geç
3 + 3 =